Evocon Line Efficiency on tootmise analüüsi ja kontrolli lahendus, mis oli välja töötatud tootmise effektiivsuse tõstmiseks varem mittekasutatud ressurside leidmise ja kasutusele võtmise abil. Evocon lahendus oli loodud tsehhis toimuvast objektiivse informatsiooni saamiseks, mis samal ajal soodustab ka töödistsipliini märkimisväärset parenemist tööliste seas. Tootmisliinidest automaatselt kogutud andmete kogum võimaldab jälgida tootmisandmeid reaalajas ja analüüsida seadmete effektiivse kasutamise (OEE) kõike aspekte. 

Ettevõtte Saint-Gobain tootmise planeerija Henno Haava sõnul  hakkab ettevõtte Evocon`i lahenduse kasutamisest kasumit saada juba ühe kuu möödumisel peale lahenduse installeerimist, kuna tootmise effektiivsus selle ajaga tõuseb 15% võrra. 

Evocon spetsialiseerub tootmisettevõtete automaatiliste OEE lahendustega varustamisele. Evocon lahendused on laiali kasutuses erinevates tööstusharudes (auto-, toidu-, jn). Firma klientide seas on erineva suurusega ettevõtted nagu Saint-Gobain, Autoliv, Santa-Maria, Vičiunai. 

Rohkem informatisooni     www.evocon.com

Evocon unit counting version