Helen Hilkja

Helenil on suurepärane kogemus juhtimisüsteemide ülesse ehitamise ja arendamisega. Samuti ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite sertifitseerimise ettevalmistamise ja süsteemide juurutamisega. Ta on lõpetanud Tallinna Majanduskoolis kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise eriala. Praegu töötab ta Nefab Packaging OÜ-s ning tegeleb ettevõtete juhtimisalase nõustamisega ja koolitamisega.

Ta on töötanud varasemalt kvaliteedialal ning tegelenud ettevõtte juhtimissüsteemi arendamisega ning ISO kvaliteedi- ja keskkonna juhtimissüsteemide haldamisega ja lisaväärtuse tekitamisega. Samuti on tal laiapõhjaline kogemus protsesside kaardistamisega ja seeläbi ettevõtte ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 sertifitseerimiseks ette valmistamisega. Tema jaoks on oluline, et loodud süsteemid tooksid ettevõttele kasu ka pikajaliselt, mitte ainult sertifitseerimise läbimise hetkeks.

Protsesside kaardistamisega on ta kokku puutunud igapäevaselt oma töös, kus ta kasutab 2c8 tarkavara, et ettevõtte protsesse kaardistada ja parendada.

Helen tegeleb fitness-spordiga ja vabal ajal veedab aktiivselt aega looduses.