Roman Zahharov

Romanil on laiahaardeline kogemus tootmisprotsesside ja neid toetavate ERP ärisüsteemide arendamisega. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli tootmistehnika eriala bakalaureuse kraadiga ning omab magistri kraadi tööstustehnika ja juhtimise erialal. Praegu Roman on TTÜ doktorant.

Ta on töötanud konstruktorina, tehnoloogina, meistrina, tehnikajuhina. Hiljuti töötas ta arendus- ja IT/IS juhi ametis ettevõttes E-Profiil AS, mis tegeleb nafta- ning gaasitööstuse jaoks suurte metallkonstruktsioonide ja seadmete tootmisega. Hetkel Roman on MTÜ Lean Enterprise Estonia konsultant. Viimastel aastatel ta on keskendunud kogu ettevõtte materjalivarude ja voogude arendamisele, tootmise sisemise logistika parendamise peale ning Lean juhtimise metoodika kasutusele võtmisele.

Lean filosoofia ja praktika juurutamisega ta on kokkupuutunud aastal 2004, kui hakkas otsima metoodikaid süstemaatilise protsesside parendamiseks ja raiskamise vähendamiseks. Muul ajal ta annab loengut Tallinna Tehnikaülikoolis magistrantidele ning samuti tegeleb ettevõtete koolitamisega ning nõustamisega Lean valdkonnas.

Romani CV saab näha siin