Lean juhtimise konverents 2011 (26.04.2011)

Addenda Koolitused ja Lean Enterprise Estonia (LEE) korraldavad Eestis esimese LEAN konverentsi

Kasvavad mahud, tellimuste kasv ja tihenev konkurents esitavad alati uusi väljakutseid nii tootmis- kui ka teenindusettevõtetele, et säilitada või kasvatada toodete või teenuste kvaliteeti ja hoida hinnad konkurentsivõimelisel tasemel. Maailmas tuntud ning tootmishiidude poolt rakendatud LEAN filosoofial põhinevad ettevõtte- ning meeskonna juhtimisvõtted aitavad toime tulla nii mahtude suurenemise kui vähenemisega, säilitades sealjuures usaldust, kvaliteeti ning konkurentsivõimelisust.

Kutsume kõiki tootmis- ning teenindusettevõtete juhte ja tippspetsialiste, kes peavad oluliseks ettevõtte võimekuse kasvu, kvaliteeti ning oskust saavutada suurem konkurentsivõime võrreldes maailma edukamate ettevõtetega, esmakordselt LEAN juhtimisele keskenduvale konverentsile:

Lean juhtimise konverents 2011
26. aprillil 2011 kell 10.00-16.30 Tallink Spa & Conference Hotellis Sadama 11a Tallinnas.

Ettevõtte võimekus ja selle kasv on oluline nii ettevõttele endale kui kogu ekspordiga tegelevate ettevõtete sektorile ning riigile. Sageli arvatakse, et ettevõttes toimivad juhtimisvõtted on piisavad rahuldamaks klientide/tellimuste vajadusi ja ootusi. Konkureerimine eksportturgudel ei tähenda võimekuse ja tootlikkuse võrdlemist Eesti tingimustes vaid konkurentidega üle maailma. Tundes maailmas kasutusel olevaid juhtimisvõtteid efektiivse ning kvaliteetse tootmise tagamisel, oleme konkurentsivõimelisemad.

Esimene LEAN konverents keskendub senisele Eesti ettevõtete kogemusele, kes on saavutanud tänu LEAN juhtimise ning tootmise filosoofia rakendamisele oma ettevõttes märkimisväärseid tulemusi. Milliseid väljakutseid on see juhtimisfilosoofia pakkunud nii ettevõtte juhtidele kui ka kogu töötajaskonnale? Milline on senine Eesti kogemus ning millised on arengusuunad suurenevate mahtudega toimetulekul ja üha tihenevas konkurentsis Euroopas ning maailmas.

Teemad ja Esinejad

• Aleksandr Miina - Lean Enterprise Estonia
Lean teenused
 
• Jana Kroll - Jeld Wen
Lean juurutamine ning tarkvara kasu juurutamisprotsessil
 
• Roman Zahharov - Pharmadule OÜ
Lean praktika: õppetunnid
 
• Raul Järve - Gjensidige Baltic Eesti
Lean põhimõtted teenusettevõttes
 
• Katrin Daniel- Outokumpu
Lean juurutamine: Kaizen grupid

Maksumus
Registreerimine 31. märtsini 119 € +km (1861,95 krooni + КМ)
1. aprill - 15. aprill 139 € +km (2174,88 krooni + КМ)
Hilisematele registreerujatele ning kohapeal 159 € + КМ (2487,81 krooni + КМ)

Lisainfo ja registreerimine siin: addenda.ee/leankonverents2011
Lisaks rohkem informatsiooni lean teemadel MTÜ Lean Enterprise Estonia kodulehel www.lean.ee
 
Sõbralike tervitustega
Aleksandr Miina
MTÜ Lean Enterprise Estonia