Meil on hea meel teatada, et Lean Enterprise Estonia korraldab ka sellel suvel ettevõtete arengut toetavaid avalikke koolitusi.

Kohtumisel ettevõtete juhtivtöötajatega oleme jõudnud järeldusele, milliste teemade arendamisest on ettevõtted enim huvitatud ja mille järgi on suurim vajadus. Vastavalt sellele oleme välja valinud kaks koolitust mida sellel aastal korraldame.

1. Ettevõtte tegevusprotsesside kaardistamise praktilise rakendamise koolitus.

Ettevõtete juhid on maininud erinevaid arendusvajadusi - infosüsteemide rakendamine, läbiminekuaegade vähendamine, tarnekindluse kasvatamine, kvaliteedi parandamine, töötajate juhtimine jne. Igasuguse arenduse esmaseks küsimuseks on, kuidas me enda protsesse praegu juhime. Protsesside kaardistamine annab selguse, kuidas ja miks ettevõttes praegu asjad toimuvad ja mida peaks arendama.

Tsiteerides konverentsil Eesti Tööstus 2.0 esinenud Bellus Furniture omanikku Rolf Relanderit - "alustage enda protsesside kaardistamisest, et aru saada kuidas ja miks midagi teie ettevõttes tegelikult toimub ja siis saate hakata konkreetsete arendustega tegelema. Selle tulemusel Bellus Furniture seadmete tootlikkus kasvas 33%.

2. Arendusideede tulemuslik rakendamine - arenduste ja muudatuste sooritamise ja säilitamise lühikoolitus.

Teise koolituse sisu haakub esimese koolitusega. Kui esimene koolitus keskendub ettevõtte arendusvajaduste tuvastamisele, siis see koolitus keskendub arendustegevuste tulemuslikule resultaadile. Teise suurima probleemina oleme täheldanud, et ettevõtte meeskondadel on palju häid arendustegevuste ideid aga paraku puuduvad tulemusliku teostamise oskused. Käesolev koolitus õpetab, kuidas praktiliste meetoditega saab alustatud arendustegevused tulemuslikult lõpuni viia, saavutatud olukord säilitada ja järgmistega alustada.

Registreeru sind huvitavale koolitusele.